Pomiary instalacji elektrycznej - Pomiary elektryczne Warszawa

 • Home
 • Pomiary elektryczne

Pomiary elektryczne - Warszawa

Od wielu lat działamy w branży elektrycznej, oferując kompleksową pomoc w wykonywaniu profesjonalnych pomiarów elektrycznych. Nasze usługi kierujemy do odbiorców z Warszawy i okolic, firm i osób prywatnych, którzy pragną przeprowadzić fachowy przegląd w obrębie swoich instalacji i urządzeń.

Do naszej specjalności należy m.in.

 • pomiar impedancji pętli zwarcia,
 • pomiar ciągłości kabli i przewodów,
 • pomiar rezystancji izolacji,
 • pomiar rezystancji uziemienia,
 • pomiar rezystywności gruntu,
 • pomiar natężenia oświetlenia,
 • pomiar instalacji odgromowej,
 • pomiar skuteczności systemów ochronnych oraz wyłączników różnicowoprądowych,
 • a także wszelkie inne rodzaje pomiarów elektrycznych.

Jesteśmy w stanie zrobić wszystko o co tylko Państwo poproszą, do tego dorzucamy konkurencyjne ceny i już wiadomo do kogo trzeba się zwracać jeżeli dzieje się co nieprzewidzianego z elektryką.

Przegląd i pomiary instalacji elektrycznej. Zalety naszej oferty

Każde zlecenie przyjmuje i realizuje doświadczona kadra pracowników, specjalistów w swoim fachu, przeszkolonych pod kątem użycia przyrządów pomiarowych. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo w czasie realizowania usługi oraz całkowitą precyzję i reprezentatywność uzyskanych wyników. Dysponujemy niezbędnymi uprawnieniami pozwalającymi na dokonywanie okresowych przeglądów elektrycznych, w tym także pomiarów działania poszczególnych układów. Realizujemy także pomiary na potrzeby oddania do użytku, uzyskania kwalifikacji lub inwentaryzacji instalacji.

Nasza oferta jest dostosowana do szerokiego wachlarza potrzeb naszych kontrahentów. Dokonujemy zarówno pomiarów konkretnych parametrów jak i przeprowadzamy kompleksowe przeglądy. Pomiary elektryczne możemy realizować zarówno w instalacjach działających jak i tych objętych awarią lub usterkami. Pomiary instalacji elektrycznej przeprowadzamy w budynkach mieszkalnych, komercyjnych, użyteczności publicznej, zakładach pracy, miejscach niebezpiecznych, stacjach paliw oraz wszystkich innych.

Profesjonalnie i szybko. Pomiary elektryczne w Warszawie

Pomiary wykonujemy zarówno dla potrzeb dokumentacji technicznej jak i w celu zdiagnozowania stanu instalacji, odnalezienia potencjalnych usterek i ich wyeliminowania. Gwarantujemy, że wykonane przez nas pomiary będą odzwierciedlać stan faktyczny instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pomiarów elektrycznych oraz do kontaktu w celu zamówienia wykonania usługi. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów z Warszawy i okolic, zawsze gotowi nieść fachową pomoc w trosce o stan instalacji elektrycznej. Oferujemy przy tym konkurencyjne stawki cenowe, najkrótsze terminy realizacji zlecenia oraz pełne wsparcie naszego grona fachowców. Zapoznaj sie z ofertą naszego elektryka w Warszawie!

Przyjmujemy płatności kartą.

Jesteśmy dostepni 24H na dobę!