O nas - Elektryk24h

O nas

Elektryk 24H

Wyrwane gniazdko spędza Państwu sen z powiek? Nasza firma elektryczna od bardzo dawna zajmuje się właśnie takimi rzeczami, jak również całym tematem związanym z elektryką. 

Pomagamy mieszkańcom Warszawy i okolic. Elektryka nie ma przed nami żadnych tajemnic, zajmujemy się nią kompleksowo, od niewielkich awarii do prac związanych z projektowaniem i instalowaniem całych linii elektrycznych od podstaw.
Lubimy swoją pracę, dlatego przykładamy się do każdego zlecenia, wykonujemy zawsze starannie, dokładnie i najszybciej jak to tylko jest możliwe.

Elektrycy zatrudnieni w naszej firmie doskonale znają się na tej robocie i zawsze działamy zachowując bezpieczeństwo przy pracy. Co najważniejsze, jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu, również w święta i dni wolne od pracy. Także zawsze gdy przydarzy się awaria można do nas dzwonić, a my zawsze Państwu pomożemy w temacie elektryki.

Jesteśmy w stanie zrobić wszystko o co tylko Państwo poproszą, do tego dorzucamy konkurencyjne ceny i już wiadomo do kogo trzeba się zwracać jeżeli dzieje się co nieprzewidzianego z elektryką.

Przyjmujemy płatności kartą.

Jesteśmy dostepni 24H na dobę!